Ayz Grup Hakkında

Temelleri 2014 yılında atılan Ayz Grup, 6 yılı aşan yolculuğunda, gelişmenin, değişimin ve kolektif paylaşım ruhundan ödün vermeden devam etmiştir. Ayz Grup; olarak dünya genelinde bir çok ülkeye Tekstil, Gıda ve İnşaat malzemeleri ihracatı hizmetleri sağlar. Bu amacına uygun olarak sadece Türkiye’de değil, başta Avrupa olmak üzere Türkçe konuşulan bütün ülkelerde erişilebilir ve ulaşılabilir olma misyonuna sahiptir.

Biz kimiz?
13 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Ayz Grup, 2019 yılında Türkiye’de ihracat işlerinin yanında da uluslararası Vize başvurusu, konularında da parisvize.com adı altında seyahat etme planı bulunan kişilerin, gitmek istediği ülkenin talep ediyor olması durumunda ilgili kurumlardan alması gereken izin belgeleri için ön talep sürecini başlatmış ve bu süreçte 1 milyonun üzerinde talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupa’da en fazla talep toplayan şirket unvanını almıştır.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde üretilen kaliteli ürünleri dünyada tüketicilerle buluşturup, Gıda, inşaat ve Tekstil sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Misyon

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Ayz Grup hakkında

Kalite Begelerimiz

13
ÇALIŞANIMIZ
6
YILDAN BU YANA
3
ÜLKEDE
1.000
DEN FAZLA FİRMA
Call Now Button